Elektros įvadas (pastovus ir statybos laikotarpiu)

Elektros įvadas – nuo to dažniausiai prasideda bet kurie statybos darbai. Pradžioje įrengiamas statybinis elektros įvadas, o paskui įrengiamas pastovus įvadas. Norint tai atlikti tenka kreiptis į AB „ESO“, dėl prisijungimo sąlygų išdavimo. Prieš teikiant paraišką, dėl statybinio elektros įvado ar pastovaus elektros įvado, patartina pasikonsultuoti su specialistu dėl reikiamos galios parinkimo. Tinkamai pradžioje nusistačius pageidaujamą elektros poreikį, sutaupomi įrengimo ir eksploatacijos kaštai.

Siūlome ir statybinių skydų nuomos paslaugą, tad Jums reikės mokėti tik už pasinaudotą laikotarpį ir nereikės įsigyti tik tam objektui reikalingo skydo. Skydą galime parengti pagal Jūsų konkretų elektros energijos poreikį ir taip galėsite užtikrinti nepertraukiamą statybvietės funkcionavimą.

UAB „Šiaulių tauro ryšiai“ gali įrengti elektros įvadą ir atlikti visas tam reikalingas atlikti procedūras. Didelė darbo patirtis, padės teisingai įvertinti Jūsų elektros poreikį ir pasiūlys optimalų variantą, taupant Jūsų laiką ir išlaidas.

Kreipkitės ir mūsų įmonės specialistai pakonsultuos, kad elektros įvado įrengimas taptu lengva užduotimi.

power-lines-804880_1920