Vaizdo stebėjimo
sistemų nuomos planai

Pagal dažniausiai klientams įrengiamas vaizdo stebėjimo sistemas, parengėme nuomos planus. Turėkite stebėjimo sistemą be didelių pradinių investicijų ir nesirūpinkite sistemos priežiūra!

Išsirinkite iš mūsų parengtų vaizdo stebėjimo sistemų nuomos pasiūlymų!

Elektros instaliacija ir projektavimas

Kodėl verta rinktis nuomą?

Šią paslaugą teikiame fiziniams bei juridiniams asmenims. Naudojantis nuomos sprendimu, Jums nereikės didelių pradinių investicijų ir mokėsite tik už suteiktą paslaugą, o ne už įrangą. 

Nuomos sprendimas puikiai tinka verslo įmonėms bei daugiabučių bendrijoms. Nuomos paslauga taip pat suteikia galimybę išplėsti savo turimą sistemą iki norimo kamerų skaičiaus. Jums nereikės rūpintis sistemos aptarnavimo kaštais, nes sistemos nuomotojas yra atsakingas už jos funkcionavimą ir esant kokiam nesklandumui operatyviai reaguojama į sistemos gedimą.

 Nuomojame tik aukščiausios kokybės HIKVISION įrangą, kuriai suteikiama net 5 metų garantija! Įrangos sumontavimą atliksime per kelias savaites nuo užsakymo. Daugiabučio kiemą stebinčios vaizdo kameros padės išvengti didelių nuostolių ir apsaugos namo gyventojų turtą. Įsigydami sistemą be jokių pradinių išlaidų, galėsite nukreipti finansus kitoms būtinosioms išlaidoms. Komplektų kainos gali skirtis, dėl projektų specifikos.

 

icon_Hand-bulb

Gaukite individualų pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti