Saulės elektrinės

VERSLUI

Įsirengus saulės elektrinę ant pastato stogo ar žemės ploto, įmonė gali ženkliai sumažinti savo sąskaitas už elektros energiją. Tinkamai suprojektuota ir įrengta saulės elektrinė generuos elektra virš 25 metų. Investicijos atsiperka per vidutiniškai 5-7 metus. Taip pat, šiuo metu palankus laikas investuoti į nuosavą saulės elektrinę dėl taikomų APVA paramų. Saulės elektrinės- tai ilgalaikę grąžą generuojantis sprendimas.

Mūsų specialistai parinks Jūsų verslui geriausiai tinkančią saulės elektrinę ir atliks jos montavimo darbus. Tinkamai parinkti saulės moduliai, užtikrins efektyvų sistemos funkcionavimą.

NAMAMS

Turėti nuosavą saulės elektrinę namuose dar niekada nebuvo taip paprasta. Nuo ko pradėti? Visų pirma reikia išsiimti sąlygas dėl galimybės saulės elektrinės įrengimui ar galima įsirengti saulės elektrinę ir ją prijungti prie elektros tinklo. Gavus teigiamą atsakymą, kreipkitės į mus ir mes pasirūpinsime visais reikiamais klausimas, pradedant nuo galios parinkimo, projektavimo ir baigiant montavimu ir pridavimu.

Saulės elektrinių įrengimas nėra lengvas procesas, tad patikėkite tai profesionalams.

 

 

saulės elektrinės

 

Jei sudomino saulės elektrinės įrengimas ar turite kitų klausimų galite pasiteirauti tel: +370 620 99418 arba mūsų žaliajai energetikai skirtame tinklalapyje LITSOL.

 

Gaminti savo žalią elektros energiją dar niekada nebuvo taip paprasta!