Įkrovimo stotelės.
Montavimas ir priežiūra.

Turėti įkrovimo stotelę tampa ne prabanga, o būtinybė. Atliksime jūsų elektros tinklo darbus ir įrengsime įkrovimo stotelę, kad jūs galėtumėte ne tik naudotis, bet ir papildomai uždirbti parduodami elektrą kitiems.

Bendradarbiaujame su visa eile lyderiaujančių įkrovimo stotelių gamintojų, tad galime pasiūlyti pažangius sprendimus jūsų namams ar verslui. Pasirūpinsime ir jūsų elektros tinklo pertvarkymu, jei tai bus reikalinga įrengiant įkrovimo stotelę.

Investicinė grąža

Viskas iš vienų rankų

Patirtis ir kokybė

Kvalifikuota komanda

Play Video

Įkrovimo stotelės verslui

Įkrovimo stotelės verslui

Vis daugiau įmonių renkasi įkrovimo stoteles savo verslui, kad galėtų pasinaudoti elektromobilių nauda. Įkrovimo stotelės verslo įmonėse yra lengviau prieinamos ir patogesnės nei viešosios stotelės, kurios dažnai būna perpildytos arba nėra tinkamai prieinamos.

Verslo įmonėms, įkrovimo stotelės suteikia daug privalumų. Pirmiausia, jos padeda išlaikyti gerą ryšį su klientais ir darbuotojais, kurie naudoja elektromobilius. Įmonė, turinti įkrovimo stoteles, rodo, kad rūpinasi aplinka ir pasirenka tvarios energijos šaltinius. Be to, tai yra gera pretekstas pritraukti naujus klientus, kurie naudoja elektromobilius, arba palaikyti esamus klientus.

Įkrovimo stotelių įrengimas taip pat yra naudingas dėl sumažintų išlaidų ir dėl galimybės uždirbti papildomas pajamas. Be to, galima gauti tam tikrų mokesčių lengvatų ir finansinių paskatų, jei verslo įmonė naudoja elektromobilius ir įkrovimo stoteles. Valstybė ženkliai skatina elektromobilių įkrovimo tinklo plėtrą ir skiria papildomas subsidijas įkrovimo stotelių įrengimui. Mūsų specialistai gali padėti sutvarkyti reikiamus dokumentus už jus.

Taigi, įkrovimo stotelės yra puiki investicija verslo įmonėms, norinčioms pasinaudoti elektromobilių nauda. Jos padeda įmonėms palaikyti gerus santykius su klientais ir darbuotojais, taip pat sumažinti išlaidas ir padidinti efektyvumą. Tai taip pat yra puiki proga rinktis tvarios energijos šaltinį ir prisidėti prie pasaulio aplinkos apsaugos.

Uždirbkite įsirengę įkrovimo stotelę

Dirbame su įkrovimo stotelių gamintojais, kad suteiktume galimybę klientams uždirbti iš įrengtos įkrovimo stotelės. Parduokite kWh klientams, kurie įsikraus elektromobilius jūsų įrengtoje stotelėje. Jums nereikės niekuo rūpintis, nes įkrovimo apskaita ir apmokestinimu pasirūpins mūsų partneriai!

Parama įkrovimo stotelių įrengimui

Parama įkrovimo stotelių įrengimui

Valstybė paskutiniu metu ženkliai remia elektromobilių įkrovimo stotelių tinklo plėtrą, tiek juridiniams, tiek ir fiziniams asmenims.

Pasinaudodami parama galite įsirengti įkrovimo stotelę net iki 80 proc. pigiau! Mūsų specialistai gali padėti Jums gauti paramą, pagal tuo metu galiojančius kvietimus. Padėsime užpildyti paramą, paskaičiuosime investicijas į elektros tinklą (jei tai reikalinga) ir įrengsime įkrovimo stotelę ar įkrovimo stotelių tinklą Jūsų namuose ar įmonėje.

icon_Hand-bulb

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti

    Atlikti darbai​