Sistemų nuoma
be jokių pradinių investicijų

Turėkite inžinerinę sistemą be didelių pradinių investicijų! Siūlome įrengti saulės elektrines, apsaugos sistemas, vaizdo sistemas, LED apšvietimą ar įkrovimo sistemas ir išnuomoti Jums.

Investuokite savo apyvartinį kapitalą verslo vystymui, o inžinerinių sistemų įrengimo išlaidas palikite mums! Mokėkite tik nedidelį nuomos mokestį ir turėkite apsaugos sistemą, saulės elektrinę ar įkrovimo stotelę jau dabar.

Elektros instaliacija ir projektavimas

Kokias sistemas galite išsinuomoti?

Būdami vieni inžinerinių sistemų diegimo lyderių šiaurės Lietuvoje, savo klientams galime pasiūlyti visą eilę nuomojamų sistemų. Jums nereikės rūpintis jų priežiūra ir nereikės atlikti didelės pradinės investicijos.

Nuomos pasiūlymą taikome šioms inžinerinėms sistemoms:

1. Vaizdo stebėjimo sistemos – pagal Jūsų individualią situaciją įvertinsime stebėjimo sistemos dydį ir parametrus. Per mėnesį atliksime rangos darbus, o Jūs turėsite apsaugotą savo teritoriją ar patalpas. Sprendimas puikiai tinka verslui ir daugiabučių bendrijoms.

2. Apsaugos sistema- pagal Jūsų poreikius parinksime sistemą ir greitai ją įrengsime. Apsaugos sistemas nuomojame tiek vidaus, tiek ir išorės teritorijai saugoti. Sprendimas puikiai tinka prekybinėms patalpoms, statybų aikštelėms ir gamykloms.

3. Saulės elektrinės – bendradarbiaudami su “Enegrid” savo klientams galime pasiūlyti PPA modelį, kai klientas moka tik mėnesinį mokestį už saulės elektrinę. Apmokestinimo variantai galimi: už pagamintą kWh; už fiksuotą mėnesinį mokestį. Sprendimas puikiai tinka tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims.

4. Įkrovimo stotelės- sparčiai populiarėjant elektromobiliams, galime pasiūlyti Jums turėti nuosavą įkrovimo stotelę ar net keletą jų Jūsų namuose ar versle. Sistemą įrengiame savo lėšomis ir nuomojame ją už fiksuotą mėnesinį mokestį.

Vaizdo stebėjimo nuomos planai

Turėkite nuosavą vaizdo stebėjimo sistemą vos nuo 49 Eurų per mėnesį!

Nuomos paslaugas teikiame tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims.

Energijos taupymas panaudojant LED apšvietimą​

Kodėl verta rinkti nuomos sprendimą?

Vakarų šalyse sistemų nuomos paslauga yra plačiai paplitusi. Klientas, pasinaudodamas nuomos paslauga, gali išvengti galvos skausmo dėl sistemos aptarnavimo ir priežiūros. Taip pat, labai svarbu pabrėžti, kad nuomos paslauga padeda klientui investuoti savo apyvartinį kapitalą į verslo vystymą, o ne į inžinerinės sistemos įrengimą.

icon_Hand-bulb

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti

    Atlikti darbai​