Saulės elektrinės.
Montavimas, priežiūra, projektavimas

Įgyvendiname saulės elektrinių projektus nuo idėjos iki "rakto". Dirbame su lyderiaujančiais pasaulyje įrangos gamintojais, todėl galime užtikrinti patikimą ir ilgalaikę elektros generaciją.

Savo veiklos laikotarpiu esame įgyvendinę šimtus saulės elektrinių projektų visoje Lietuvoje! Naudojame tik patikimų gamintojų technologijas, kurios užtikrina ilgalaikį sistemos efektyvumą. Klientams pateikiame visą reikalingą informaciją apie jų investicijos atsiperkamumą, panaudojant PVsol ir kitas programas.

Investicinė grąža

Viskas iš vienų rankų

Patirtis ir kokybė

Kvalifikuota komanda

Saulės elektrinių montavimas ir projektavimas

Saulės elektrinių montavimas ir projektavimas

Tinkamai suprojektuota saulės elektrinė, gali užtikrinti ženkliai didesnę elektros generaciją ir sutrumpinti investicijos atsipirkimo laikotarpį. Tinkamai sumontuota ir suprojektuota saulės elektrinė gali generuoti ilgalaikę energijos gamybą, užtikrinant investicijų grąžą ir trumpą investicijų atsipirkimo laikotarpį.

Svarbu atsižvelgti į kelis faktorius, kurie turi įtakos saulės elektrinių montavimui ir projektavimui. Pirmiausia, reikia nustatyti vietą, kurioje bus montuojama saulės elektrinė bei parinkti tinkamą įrangą. Atsižvelgiant į aplinkos veiksnius, reikalinga įvertinti šėšialiavimo įtaką saulės moduliams, kuri gali ženkliai įtakoti generaciją. Toliau, reikia atsižvelgti į kliento elektros poreikį ir taip įvertinti elektrinės dydį ir kiek energijos ji turės gaminti. Be to, svarbu apskaičiuoti, kiek laiko reikės, kad investicijos į saulės elektrinę atsipirktų.

 

Norint pasiekti geriausią energijos gamybos efektyvumą, reikia atsižvelgti į tinkamą saulės modulių montavimą ir patikimą įrangos rangą. Gerai suprojektuota ir sumontuota saulės elektrinė gali generuoti energiją be didelių išlaidų ilgą laiką. Be to, gera saulės elektrinė gali padidinti jūsų investicijų grąžą ir taip greičiau atsipirkti investicijas.

Investicijų atsipirkimo laikotarpis yra svarbus veiksnys, kuris turi būti atsižvelgtas planuojant investicijas į saulės elektrinę. Tai gali būti įvertinta pagal jūsų energijos sąnaudas ir kiek laiko reikės, kad atsipirktumėte savo investicijas. Kiekvienam savo klientui pateikiame investicijų atsipirkimo grafiką, kuriuo vadovaudamasis jis gali priimti sprendimą dėl saulės elektrinės rangos.

Saulės elektrinių nuoma

Dirbdami su partneriais galime pasiūlyti lanksčius finansavimo sprendimus Jūsų saulės elektrinės projektui. Dirbame su Enegrid, Inbank ir Swedbank, kurie siūlo įvairius finansavimo modelius.

Kartu su Enegrid galime pasiūlyti saulės elektrinių išperkamosios nuomos sprendimą, kuris nereikalauja jokių didelių pradinių investicijų ir tai nėra bankinis finansavimas. Sudaroma 10-15 metų nuomos sutartis, o klientas iškart po rangos darbų turi mažesnes sąskaitas už elektros energiją, bei kartu išsiperka saulės elektrinę.

Kaip veikia saulės elektrinės?

Kaip veikia saulės elektrinės?

Saulės elektrinės yra viena iš tvarios energijos šaltinių, kuri leidžia gaminti elektros energiją tiesiogiai iš saulės šviesos. Tai pasiekia saulės moduliai, kurie susideda iš fotovoltinių celių. Kai saulė šviečia ant modulių, fotovoltinės celės sugeria šviesą ir gamina elektrą.

Tačiau, kadangi saulės energija gaminą pastovią įtampą (DC), o mūsų namų ir verslo reikmenys reikalauja prieigos prie kintamos įtampos (AC), reikia naudoti inverterius. Inverteriai yra prietaisai, kurie konvertuoja tiesioginę saulės energijos srovę į kintamą srovę, kuri paduodama į vidinį elektros tinklą.
Be to, daugelis saulės elektrinių yra prijungtos prie energijos tinklo, kurios pagalba perteklinės elektros energijos galima parduoti energijos tiekėjams arba atiduoti pasaugoti. Prijungimas prie tinklo reikalauja specialistų kompetencijos, nes darbus reikia atlikti pagal reikalavimus bei priduoti juos ESO.

Saulės elektrinių modulių ir inverterių technologija nuolat tobulėja, padidinant jų našumą ir sumažinant sąnaudas. Jei planuojate įsigyti saulės elektrinę arba atnaujinti esamą sistemą, būtina pasirinkti aukščiausios kokybės modulius ir inverterius, kad būtų užtikrintas optimalus jų veikimas ir maksimali nauda.

icon_Hand-bulb

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti

    Atlikti darbai​