Vaizdo stebėjimo sistemos.
Montavimas ir priežiūra.

Tinkamai suprojektuota ir įrengta vaizdo stebėjimo sistema užtikrina maksimalią turto apsaugą bei įvykių prevenciją. Įgyvendiname įvairaus sudėtingumo projektus, kuriose reikia integruoti keletą apsaugos sistemų į vieną bendrą kompleksinį apsaugos sprendimą.

Dirbame su žinomiausiais pasaulyje vaizdo stebėjimo sistemų gamintojais, todėl klientams galime pasiūlyti pačius naujausius sprendimus už konkurencingą kainą. Apsaugokite savo namus ar verslą.

Investicinė grąža

Viskas iš vienų rankų

Patirtis ir kokybė

Kvalifikuota komanda

Vaizdo stebėjimo sistemų montavimas ir projektavimas

Vaizdo stebėjimo sistemų montavimas ir projektavimas

Vaizdo stebėjimo sistemos yra populiari apsaugos priemonė, kurios naudojamos siekiant užtikrinti turto saugumą ir įvykių prevenciją. Tokia sistema leidžia nuolat stebėti patalpas, teritorijas, prekybos vietas, sandėlius ir kitus objektus.

 

Siekiant užtikrinti efektyvų vaizdo stebėjimo sistemų veikimą, būtina tinkamai suprojektuoti ir įrengti įrangą. Reikia atsižvelgti į objekto dydį, reikalingą kamerų skaičių, jų aukštį, erdvinį išdėstymą, taip pat įrangos funkcionalumą ir ją valdančias programines priemones.
Mūsų inžinierių komanda padeda išsirinkti tinkamiausią įrangą, sumontuoti kameras ir įrengti reikiamas programines priemones. Be to, specialistai atlieka ir priežiūros darbus, patikrinimus bei sutvarko atsiradusius gedimus.

Vaizdo stebėjimo sistemos turi daug privalumų. Jos užtikrina darbuotojų saugumą, nes galima stebėti įėjimus ir išėjimus iš objekto, o taip pat ir įvykius, kurie gali būti sukeliami vagystėmis ar įsilaužimais. Be to, vaizdo stebėjimo sistemos leidžia išsaugoti įrašus, kurie gali būti panaudoti atliekant tyrimus arba įvykių aiškinimą.

Jei planuojate apsaugoti savo turtą, svarbu pasirinkti patikimą ir kokybišką vaizdo stebėjimo sistemų įrengimo paslaugų teikėją. Tai atlikti padės mūsų specialistai, kurie patars kokio lygio apsaugos sprendimas Jums geriausiai tinka ir pateiks rekomendacijas.

Vaizdo stebėjimo sistemų nuoma

Atsižvelgiant į klientų poreikį, siūlome vaizdo stebėjimo sistemų nuomos paslaugas (VSAAS). Klientui nėra jokių pradinių investicijų, o jis moka tik fiksuotą mėnesinį mokestį už apsaugos sistemą.

 

Sprendimas puikiai tinka nuomininkams, statybos įmonėms, parduotuvėms, daugiabučių bendrijoms, kurioms reikia tik jų turto apsaugos, o ne investicijos į įrangą. Kiekvienu atveju pritaikome lankstų mokėjimo grafiką, atsižvelgiant į kliento poreikius. Visu sutarties laikotarpiu vykdome įrangos priežiūrą.

Kas sudaro vaizdo stebėjimo sistemą

Kas sudaro vaizdo stebėjimo sistemą

Vaizdo kameros, perduodančios vaizdo įrašus į kompiuterį – serverį, kuriame jie archyvuojami. Vaizdo kameros būna kelių tipų: stacionarios ir greitaeigės (PTZ). Asmuo, turintis priėjimą prie sistemos, gali valdyti tokias kameras: nukreipti jas į norimą objektą, priartinti vaizdą; vaizdą kameros gali nufilmuoti sukdamosi 360 laipsnių aplink.

Skaitmeninio vaizdo įrašymo įranga. Šiuo metu rinkoje populiari dviejų rūšių skaitmeninio vaizdo įrašymo įranga: arba kompiuterinė plokštė su programine įranga, arba specialus atskiras įrenginys. Šie įrenginiai be archyvavimo turi įvairių funkcijų: vaizdo analizė, judesio aptikimas, transliacija ir t.t.

Programinė įranga įrenginių valdymui, stebėjimui. Paprastai programinė įranga būna skirta vieno gamintojo gaminamai įrangai, parduodama drauge su įranga. Jei prie tinklo prijungiamas vienas ar keli vaizdo įrašymo įrenginiai, apsaugos darbuotojas, vadovas ar kitas asmuo turintis prieigą prie sistemos valdymo gali stebėti iš savo darbo vietos keletą kamerų fiksuojamų vaizdų realiu laiku, per nuotolį susirasti dominantį vaizdo įrašą ir pan.

icon_Hand-bulb

Gaukite pasiūlymą

Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą!

    Dėkojame, Jūsų žinutė nusiųsta.
    Netrukus susisieksime!

    Uždaryti

    Atlikti darbai​